زن هوسران کرمانشاهی که به شیشه اعتیاد داشت پسر ۱۲ ساله همسایه را به بهانه تنظیم ماهواره به خانه کشاند و به او کرد

زن هوس ران کرمانشاهی پسر همسایه را به بهانه نصب ماهواره به خانه اش برد و در آنجا به این پسر کردد.

او با ادامه دادن این روابط نامشروع پسر ۱۲ ساله را معتاد کرد. یاسر به پلیس گفت:

از آنجا که به یاد دارم هیچ وقت زندگی روی خوش به ما نشان نداد.

مادرم برای نگهداری ما نای کار کردن نداشت شکلی است که در آن به یاد ندارم برای پیدا کردن کار از خانه بیرون زدم اما دیگر برنگشتم.
فیلم/ ماجرای زورگیری برادر از خواهر خودش با کلاه گیس و تهدید چاقو !
این پسره نوجوان ادامه داد:

از ده سالگی با نصب و تنظیم ماهواره برای همسایه زندگی ام را می گذراندم چون وضعیت مالی خوبی نداشتیم.

یک روز یکی از همسایه ها که مدتی بود از شوهرش جدا شده بود و حدود ۲۵ سال سن داشت از من خواست که ماهواره اش را نصب کنم.

وقتی که کارم تمام شد هنوز آنجا را ترک نکرده بودم که دیدم سحر پای برنامه مستهجن نشسته و به من پیشنهاد رابطه داد من هم که همیشه اینگونه فیلم هارا می دیدم پیشنهاد شیطانی اش را پذیرفتم .
بیوگرافی بهناز طاهرخانی بازیکن فوتبال تیم ملی بانوان ایران و همسرش +عکس
سحر شیشه مصرف می کرد به من هم تعارف کرد اما من از اسمش هم وحشت داشتم.

فردای آنروز سحر تنظیم شبکه ها را بهانه کرد منم که هنوز در حال و هوای دیروز بودم به سرعت خودم را به آنجا رساندم.

بعد از آن روز هروئین را هم به من پیشنهاد داد و حدود ۶ ماه این جریان ادامه پیدا کرد تا اینکه یک روز از محله ما رفت و مرا تنها گذاشت.بعد از آن روز خماری به سراغم آمد

یاسر می گوید که من ۵ بار سعی کردم که مواد را ترک کنم اما موفق نشدم و چهار سال است که به اعتیادم ادامه دادم

اما با قول ازدواجی که دختر عمه به من داده سعی می کنم سلامتی هم را به دست آورم.

بازیگران سریال کتونی زرنگی | خلاصه داستان و زمان پخش

آناهیتا همتی بازیگر | بیوگرافی و عکس های آناهیتا همتی و همسرش + داستان زندگی و ازدواج

نحوه ثبت نام در یارانه معیشتی + آدرس سایت و پیامک

بازیگران سریال وارش | خلاصه داستان و زمان پخش سریال وارش

سریال لژیونر | خلاصه داستان و اسامی همه بازیگران سریال لژیونر به همراه نقش

خلاصه داستان و بیوگرافی و اسامی بازیگران سریال یک لحظه دیرتر

اسامی بازیگران سریال آسمان من +خلاصه داستان

هم ,همسایه ,روز ,ماهواره ,آنجا ,پیشنهاد ,به من ,را به ,۱۲ ساله ,که به ,ماهواره به

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

شیک فایل _ دانلود فایل های دانلودی ‌پنجره می‌چکد کشتی اسلام آباد غرب اداره کتابخانه‌های عمومی شمیرانات مدرسه اسلامی آموزش زبان و فرهنگ کره xnar5 ایران زمین مهد دلیران فایل اکی مرجع فروش و خرید انواع پایان نامه ، تحقیق ، مقاله ، پروژه ، ترجمه ، پاورپوینت ، انواع طرح های کسب و کار و ... بهترين وبلاگ سبک زندگي hiholiday