ترجمه: سمیرا فیض آبادی/ در این مطلب به معرفی فیلم هندی مدیوم انگلیسی با بازی رادهیکا مادان می پردازیم. رادهیکا مادان، بازیگر نقش <<ایشانی>> در سریال <<من عاشق تو هستم>> رقیبی سرسخت برای جانوی کاپور و ساراعلی خان و بازیگری آینده دار است.

معرفی فیلم هندی مدیوم انگلیسی

به زودی می توانیم شاهد تماشای یک اجرای بی نظیر از رادهیکا مادان در فیلم <<مدیوم انگلیسی>> باشیم. عرفان خان و کرینا کاپور بازیگران اصلی این سریال هستند. تیزر تبلیغاتی این فیلم چند روزی است که منتشر شده و به نظر می رسد استقبال بسیار خوبی هم از آن شده است. این فیلم رابطه زیبای یک پدر و دختر با بازی عرفان خان و رادیکا منان را به تصویر می کشد. کرینا کاپور نیز نقش یک پلیس را در این فیلم ایفا کرده است.

معرفی فیلم چهل و هفت

رنیور شوری و دیمپل کاپادیا دیگر بازیگران شناخته شده ی این فیلم هستند. این فیلم ماه مارس ۲۰۲۰ اکران خواهد شد و درواقع زمان زیادی به اکران آن نمانده است. درمورد رادیکا منان که با نقش <<ایشانی>> در سریال <<من عاشق تو هستم>> در اذهان ماندگار شده است باید بگوییم که یک بار دیگر توانسته با بازی حیرت انگیز خود مخاطب را تحت تاثیر قرار بدهد. رادیکا کار خود را از تلویزیون و با همین سریال <<من عاشق تو هستم>> به تولید اکتا کاپور آغاز کرد که در آنجا نقش مقابل شاکتی آرورا را بازی کرده است.

او با فیلم کمدی درام <> ساخته ویشال باردواج وارد سینما شد و بعد از آن در فیلم <> (مرد دردش نمی آید) در مقابل آبیمانیو دسانی بازی کرد. اجرای او در این فیلم آن قدر چشمگیر و قابل توجه بود که او یکی از نامزدهای دریافت جایزه بهترین بازیگر از نگاه منتقدین در جشنواره فیلم فیر امسال بود و این طور که از تیزر فیلم جدیدش مشخص است شاهد یک بازی ناب دیگر از او خواهیم بود و به نظر می رسد

این بازیگر ۲۵ ساله، یکی از چهره های آینده دار بالیوود است که جایگاه قابل توجهی بدست خواهد آورد و رقیبی سرسخت برای چهره های جدید و مستعدی همچون ساراعلی خان و جانوی کاپور خواهد بود چراکه بسیار بازیگر سخت کوش و پرتلاشی است و توانسته در زمان محدود حضورش در صنعت سینما جایگاه قابل قبولی برای خودش درست و پا کند. او مهارت بسیار ویژه ای در اجرا و بازیگری دارد و پیش از ورود به این عرصه مربی رقص بوده است. اگرچه تاکنون تنها دو فیلم سینمایی از این بازیگر نمایش داده شده اما او ثابت کرده که بازیگری قابل تحسین است. او اعتقادی به انتخاب نقش های آسان ندارد و ترجیح می دهد نقش های چالش برانگیز و تجربی را برای کار انتخاب کند.

بازیگران سریال کتونی زرنگی | خلاصه داستان و زمان پخش

آناهیتا همتی بازیگر | بیوگرافی و عکس های آناهیتا همتی و همسرش + داستان زندگی و ازدواج

نحوه ثبت نام در یارانه معیشتی + آدرس سایت و پیامک

بازیگران سریال وارش | خلاصه داستان و زمان پخش سریال وارش

سریال لژیونر | خلاصه داستان و اسامی همه بازیگران سریال لژیونر به همراه نقش

خلاصه داستان و بیوگرافی و اسامی بازیگران سریال یک لحظه دیرتر

اسامی بازیگران سریال آسمان من +خلاصه داستان

فیلم ,بازی ,نقش ,کاپور ,بازیگر ,یک ,این فیلم ,با بازی ,معرفی فیلم ,خان و ,مدیوم انگلیسی ,هندی مدیوم انگلیسی ,بازی رادهیکا مادان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

.... Fairytale گل سرخ دانلود جزوات و پاورپوینت heyvafamily1 nojavanketab مارپیچ سکوت های بلند pichetckhial دانلود فایل