سریال لژیونر برای اولین بار در سال ۱۳۹۶ دو سال پیش از شبکه پنج سیما پخش شد و حالا نیز قرار است در سریال آی فیلم بازپخش شود تا کسانی که این سریال را ندیدند به تماشایی آن بنشینند و لذت ببرند

این مجموعه در ژانر طنز شاخته شده و از سریال های طنز تلویزیونی سال ۱۳۹۶ شبکه پنج سیما است و با ما در ادامه در سایت حرف تازه همراه باشید تا زمان پخش و تعداد قسمت ها و اسامی بازیگران به همراه نقش و بیوگرافی و خلاصه و موضوع آنرا را بخوانید

نویسنده فیلمنامه لژیونر پیمان عباسی و به تهیه کنندگی مهدی فرجی است که به موضوع و حواشی ورزش می پردازد و روایتگر مسایل مورد علاقه جوانان در بستر ورزشی است.

بیوگرافی کامل حدیثه تهرانی بازیگر نقش طوبی در سریال وارش

خلاصه داستان سریال لژیونر

در خلاصه داستان آن آمده: بهمن و توفیق دو دوست قدیمی هستند که از برادر به هم نزدیک تر به نظر می رسند، آن ها ناف دختر و پسرشان را به نام هم بریده اند. اما بچه های آنان که امروز به سن ازدواج رسیده اند، راضی به این امر نیستند، این باعث می شود تمام این دوستی ۳۰ ساله کم کم تحت الشعاع قرار بگیرد و.

این مجموعه محوریت اجتماعی و موضوعات خانوادگی بوده و روایتگر مسائل مورد علاقه جوانان در بستری ورزشی است.

سریال لژیونر | خلاصه داستان و اسامی همه بازیگران سریال لژیونر به همراه نقش

مسعود آب پرور کارگردان

کارگردان این اثر در باره سریالش گفته : ژانر این کار کاملا اجتماعی و کمدی است و البته من هم همیشه گفته ام که فیلمساز ژانر نیستم و دوست دارم ژانرهای مختلف را تجربه کنم
چون همه ژانرها برای خود قواعد و اصولی دارند که اگر بتوان آنها را رعایت کرد اثر قابل توجه و مناسبی ساخته می شود.
با این حال امیدوارم در کار بعدی یعنی <<کایدون>> دوباره به همان خط بازگردم و یک اثر خوب بسازم.

وی درباره این سریال که با حضور بازیکنان فوتبال ساخته می شود، توضیح داد: فکر می کنم بتوانیم از فوتبالیست های بازنشسته و کسانی که در حاشیه فوتبال فعالیت دارند استفاده کنیم.
در نقش اشتیفیم آرفی در این سریال چندان مربوط به ورزش و فوتبال نیست و این نقش ی هایی دارد که بیش از این نمی توانم درباره آن توضیح بدهم.

بیوگرافی کامل کیمیا گیلانی مجری و بازیگر

بازیگران سریال لژیونر

حسن پورشیرازی بازیگر نقش بهمن
هلیا امامی بازیگر نقش سپیده
ساغر عزیزی
آذین رئوف در نقش رویا
حامد آهنگی
محمدرضا شریفی نیا بازیگر نقش توفیق
زهیر یاری
اتابک نادری بازیگر نقش دکتر آذین
پیام نیا
اشپیتم آرفی بازیگر نقش آلفردو
معصومه آقاجانی بازیگر نقش فریدا مادر آلفردو
لادن سلیمانی بازیگر نقش فریبا
سید مهرداد ضیایی بازیگر نقش پدر اشپیتیم آرفی
کمند امیرسلیمانی
لاله صبوری بازیگر نقش خاله عفت (همسر دکتر آذین)
احمدرضا اسعدی
مجید رحمتی

فیلم و سریال

زمان پخش و تکرار سریال لژیونر

این سریال تلویزیونی از روز پنج شنبه ۲۱ آذر ماه ۹۸ به جای مجموعه تلویزیونی باغ گیلاس می شود.

این سریال هر شب ساعت ۱۹:۰۰ از شبکه آی فیلم پخش و تکرار سریال نیز در دو نوبت ساعت های ۳ بامداد و ۱۱ روز بعد به روی آنتن می رود

بازیگران سریال کتونی زرنگی | خلاصه داستان و زمان پخش

آناهیتا همتی بازیگر | بیوگرافی و عکس های آناهیتا همتی و همسرش + داستان زندگی و ازدواج

نحوه ثبت نام در یارانه معیشتی + آدرس سایت و پیامک

بازیگران سریال وارش | خلاصه داستان و زمان پخش سریال وارش

سریال لژیونر | خلاصه داستان و اسامی همه بازیگران سریال لژیونر به همراه نقش

خلاصه داستان و بیوگرافی و اسامی بازیگران سریال یک لحظه دیرتر

اسامی بازیگران سریال آسمان من +خلاصه داستان

سریال ,نقش ,بازیگر ,لژیونر ,پخش ,های ,بازیگر نقش ,سریال لژیونر ,این سریال ,می شود ,خلاصه داستان ,بازیگران سریال لژیونر ,مورد علاقه جوانان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

شَهر یک نَفَره فروشگاه اینترنتی ونوم ♡•♡عاشقانــــ شیطانی بهشتـــ گمــ شده♡•♡ مهندسی پلیمر(polymer engineering) مجله اینترنتی آپامه tikchat1 pari240 . LoverToLover باشگاه فرهنگی ورزشی ولایت اهواز