آناهیتا همتی بازیگر ایرانی را در سایت حرف تازه با بیوگرافی کامل شخصی و هنری به همراه عکس هایی از چهره نوجوانی و قدیمی تا امروز و سابق فیلم و سریال و همسر و خانواده و آیدی اینستاگرام و سن و اصالت وی میخوانید

بیوگرافی آناهیتا همتی

آناهیتا همتی بازیگر ایرانی در اول مرداد ۱۳۵۲ در تهران به دنیا آمده و در زمینه بازیگری در سینما، تلویزیون و تئاتر فعالیت دارد.
به دلیل شغل پدرش مدتی در شهرهای خرم آباد و لنگرود نیز زندگی کرده است

آناهیتا همتی بازیگر | بیوگرافی و عکس های آناهیتا همتی و همسرش + داستان زندگی و ازدواج

پدرش كارشناس كشاورزی و مادرش حسابدار است. یک برادر بیشتر ندارد به نام آرین
مادرش ترک است و پدرش مازندرانی، اما هر دو در تهران بزرگ شده اند.
خودش بچه سلسبیل و در زایشگاه اقبال سلسبیل به دنیا آمده

بیوگرافی مجتبی ساعی گزارشگر فوتبال شبکه سهند آذربایجان شرقی +تصاویر

از تئاتر تا تلویزیون و سینما

این هنرمند با سابقه بیش از دو دهه است که وارد بازیگری شده و از ۱۳۷۲ با نمایش تنبور نواز به نویسندگی محمد رحمانیان فعالیت خود در تئاتر را آغاز کرده
اولین کار تصویری او در سینما ایفای نقش در فیلم افسانه پوپک طلائی ساخته خسرو شجاعی بوده است که در سال ۱۳۷۶ ساخته شده ولی اکران نشد.
سال بعد او در فیلم عشق کافی نیست و بعدها در فیلم دختری به نام تندر و قلب های نارام و . ایفای نقش کرد

همسر آناهیتا همتی

ایشان هنوز مجرد است و ازدواج نکرده است

علت ازدواج نکردن

تا به حال فرد ایده آلم را پیدا نكرده ام و معتقدم كه ازدواج كردن در سن كم خطرناک است.
صبر كردم بزرگتر و عاقل تر شوم، از وقتی هم كه بزرگ و عاقل شدم از بس میبینم همه آنهایی كه شتابزده ازدواج میكنند، طلاق میگیرند، بیشتر دقت میكنم.

همتی قبل از ورود به سینما در سریال تلویزیونی نقش آفرینی کرده و اولین کار تلویزیونی او دبیرستان خضرا و سپس چشم دل و سریال بهشت گمشده بود.
او با سریال خانه به دوش و ترش و شیرین بسیار معروف و سریال آهوی ماه نهم و طلسم شدگان مشهور شد.

به خاطر پول بازیگر نشدم

خدا را شکر هیچ گاه دغدغه معیشت نداشتم و از روز اول ورودم به تئاتر و سپس سینما و تلویزیون هیچ گاه به خاطر پول کاری را انتخاب نکردم.
همیشه پدر و مادرم دستگیرم بودند و من را کمک کردند و همین پشتیبانی باعث شده که تا به امروز به خاطر پول سر کار نروم و همه انتخاب هایم از تئاتر گرفته تا سریال های تلویزیونی از روی علاقه باشد و از روی رغبت کارها را انتخاب کردم.

بیوگرافی امیرحسین هاشمی

علت دوری از تلویزیون

در تلویزیون دیگر کار نمی کنم و دوست ندارم همکاری داشته باشم، چرا که به نظر من دیگر فیلمنامه ها خوب نیستند و آن چیزی که ساخته می شود به اندازه ای از زندگی واقعی همه ما دور و متفاوت است که قابل درک نیست.
در طی این سال ها زحمات بسیاری برای این عرصه کشیدم، اما تنها اذیت شدم و دیگر خسته شده ام.
تعداد کارهایی که انجام دادم بسیار زیاد است و اگر کار نکنم اتفاق خاصی نمی افتد. به جای آن تئاتر کار می کنم و گهگاهی در سینما حضور دارم.
حداقل در این دو فضا تا این اندازه محدودیت های تلویزیون وجود ندارد و اینقدر هم آدم را رنج نمی دهند.

بیشتر بخوانید :عکس های فریبا امینیان بازیگر نقش نسرین در به رنگ

آدم سحرخیزی هستم

آدم نسبتا سحرخیزی هستم؛ معمولا ساعت ۸ از خواب بیدار می شوم و به نسبت حدود ۸۰ درصد از اطرافیانم آدم خیلی سحر خیزی محسوب می شوم.
من معمولا کمتر از هشت ساعت در شبانه روز می خوابم و اگر بیشتر ازاین بخوابم، سردرد می گیرم

عاشق طبیعت گردی

محیط های شلوغ را دوست ندارم و عاشق طبیعت و طبیعت گردی هستم
اگر برای یک خرید ساده هم از منزل خارج شوم از کنار این طبیعت رد می شوم. دوچرخه هم دارم و از این ورزش هم خیلی لذت می برم و گاهی در شهرک با دوچرخه گردش می کنم.

تغذیه و رژیم غذایی آناهیتا همتی

من در پخت و پز از روغن هسته انگور یا روغن زیتون استفاده و سعی می کنم میوه و سبزیجات حتما در برنامه غذایی ام باشد.
خیلی اهل برنج نیستم و در عوض برنامه غذایی ام پر از سبزیجات و گوشت است.
با گیاهخواری میانه خوبی ندارم و عاشق غذاهای گوشتی هستم

پیرو مد نیستم

چیزی که برایم مهم است راحت بودن در لباس، کفش و. . . است نه تک بودن آنها.
دوست ندارم چیزی را بخرم که خیلی همه گیر شده باشد؛ به همین خاطر هم اصلا پیرو مد نیستم و شاید بهتر باشد بگویم از آن فراری ام و هر طرفی مد برود من خلاف جهتش حرکت می کنم
از کرِم های خوب و استاندارد استفاده می کنم
از کالاهای بهداشتی ایرانی می خرم چون ثابت شده این کالا ها از هر جهت از مشابه های خارجی شان که از اصل بودن شان مطمئن نیستیم بهترند و حداقل با توجه به شرایط آب و هوایی ایران ساخته شده اند.

بیوگرافی و عکس های علی فروتن و همسرش و دخترش فوژان

عاشق قهوه

من کاملا به قهوه معتادم. مدتی تصمیم گرفتم صبح ها به جای قهوه از دمنوش های گیاهی و سنتی استفاده کنم اما نتوانستم قهوه را ترک کنم.

ورزش ها و تفریحات آناهیتا همتی

اسکی؛ ورزشی که به صورت حرفه ای ادامه دادم
در دوران کودکی مادرم مرا در کلاس های اسکی ثبت نام کرده بود و این تنها ورزشی بود که من خیلی جدی آن را ادامه دادم و حتی در بین بچه های کلاس مان و در مسابقات نفر اول شدم

کنار گذاشتن اسکی و ورزش های سنگین

سال ۸۸ هم پایم شکست که منجر به عمل جراحی شد و طی سه سال سه بار پایم زیر عمل رفت و پزشکم اسکی و ورزش های سنگین را برایم منع کرد.
دیگر نمی توانم ورزش هایی را که خیلی ورجه و وورجه دارند و به پایم فشار می آورند، انجام دهم.
در نتیجه پیاده روی و دوچرخه سواری و گاهی بدمینتون ورزش هایی هستند که به صورت تفریحی انجام می دهم.گردآوری سایت حرف تازه /منبع:مجله زندگی ایده آل,رومه تهران امروز

بازیگران سریال کتونی زرنگی | خلاصه داستان و زمان پخش

آناهیتا همتی بازیگر | بیوگرافی و عکس های آناهیتا همتی و همسرش + داستان زندگی و ازدواج

نحوه ثبت نام در یارانه معیشتی + آدرس سایت و پیامک

بازیگران سریال وارش | خلاصه داستان و زمان پخش سریال وارش

سریال لژیونر | خلاصه داستان و اسامی همه بازیگران سریال لژیونر به همراه نقش

خلاصه داستان و بیوگرافی و اسامی بازیگران سریال یک لحظه دیرتر

اسامی بازیگران سریال آسمان من +خلاصه داستان

های ,همتی ,کنم ,آناهیتا ,هم ,سریال ,آناهیتا همتی ,می کنم ,و در ,و از ,است و ,همتی بازیگر ایرانی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

21548715 فروشگاه اینترنتی در نومیدی بسی امید است/پایان شب سیه سپید است مطالب اینترنتی پیمان دیجیتال مارکتینگ نمونه سوالات امتحانی دروس چهارم ابتدایی kishtech دفتراسنادرسمی 124 شوشتر استان خوزستان به سردفتری جعفرزلقی delneveshteh-poet