فیلم پاکباخته، به کارگردانی غلامحسین لطیفی و تهیه کنندگی محمدحسین فرح بخش در ژانر درام ،کمدی و اجتماعی ساخته شده است.

معرفی و خلاصه داستان فیلم (پاکباخته)

این فیلم محصول سال ۱۳۷۴ میباشد که برای نخستین بار سال ۷۵ در سینماهای کشور اکران شد و در زمان خودش نظر مخاطبان را به خود جلب کرد و حالا قرار است برروی آنتن صدا و سیما برود

این فیلم درمورد اتفاقات بین یک استوار و سابقه دار میباشد
استوار به همراه خانواده اش به تهران میایند و در محلی نزدیک محل خدمتش مستقر میشوند
در همسایگی آنها خانواده ای زندگی میکنند که پسر خانواده عاشق خواهر استوار میشود و خانوادگی به خواستگاریش می آیند ولی استوار نمیداند که برادر این خواستگار همان سابقه دار است که به دنبالش میگردد و

معرفی و اسامی بازیگران فیلم (پاکباخته) + خلاصه داستان و عکس

بیوگرافی اسامی بازیگران و خلاصه داستان فیلم سینمایی (دریاچه ماهی)

معرفی عوامل فیلم (پاکباخته)

بیوگرافی نازنین ملایی قایقرانی و همسرش + زندگی شخصی

بیوگرافی علیرضا خمسه

علیرضا خمسه متولد بهمن ۱۳۳۱ در شهر تهران میباشد
وی پس از بازی های متعدد و حضور موفق در سینما و تلویزیون و درخشش در بخش فیلم های سینمایی و کمدی در سال ۶۷ با بازی در یک سریال به نام (هوشیار و بیدار) به شهرت رسید و بازی در فیلم (من زمین را دوست دارم) از یک هنرمند به یاد ماندنی در زمان ها ساخته است

بازیگران سریال کتونی زرنگی | خلاصه داستان و زمان پخش

آناهیتا همتی بازیگر | بیوگرافی و عکس های آناهیتا همتی و همسرش + داستان زندگی و ازدواج

نحوه ثبت نام در یارانه معیشتی + آدرس سایت و پیامک

بازیگران سریال وارش | خلاصه داستان و زمان پخش سریال وارش

سریال لژیونر | خلاصه داستان و اسامی همه بازیگران سریال لژیونر به همراه نقش

خلاصه داستان و بیوگرافی و اسامی بازیگران سریال یک لحظه دیرتر

اسامی بازیگران سریال آسمان من +خلاصه داستان

فیلم ,داستان ,خلاصه ,سال ,بازی ,یک ,فیلم پاکباخته ,خلاصه داستان ,بازی در ,سابقه دار ,در زمان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

زندگی بهتر سید محمد صدرالغروی تجهیزات دندانپزشکی << با من قبلِ مردنم حرف بزن! >> دانلود جزوات دانشجوی فروشگاه اینترنتی قاصدک طلایی سیداحمد دلفروز فروشندهه افق تدبیر Sam