-سریال سفر سبز تولید سال 1381 یکی از ساخته های خوب محمدحسین لطیفی است که فیلمنامه آن را حسین پاکدل نوشته است. این سریال از ابتدا برای ایام محرم ساخته شد و اکنون شبکه آی فیلم تصمیم به پخش مجدد آن گرفته است.

بیوگرافی بتینا مظلومی بازیگر و همسرش + عکس و اینستاگرام

عکسی از سریال سفر سبز

داستان سریال سفر سبز؛ از اول تا آخر

زوجی مسیحی به ایران می آیند و یک پسربچه ایرانی را به عنوان فرزند خوانده همراه خود به آلمان می برند و نام دنیل را برای او انتخاب می کنند. آنها در سفر به کشورهای دیگر سه پسربچه را به عنوان فرزند خوانده قبول می کنند. این زن و شوهر در سفر به كشورهای گوناگون 3 پسر بچه را بعنوان فرزند خوانده قبول می كنند. یک پسر سیاه پوست، یک پسر ایرانی و یک پسر دو رگه. پس از مدتی كه بچه ها به سن 25 و 26 سالگی می رسند پدر خوانده آنها فوت كرده و قبل از فوت حقیقت را به آنها می گوید.

دنیل بعد از دیدن خوابی مشکوک تصمیم می گیرد به ایران بیاید و خانواده واقعی اش را پیدا کند. در طول مسیر پیدا کردن مادرش با ماجراهای فرعی زیادی روبه رو می شود تا اینکه نهایتا گذشته دنیل کشف و معلوم می شود او فرزند زن و شوهری دانشجو و مبارز در زمان انقلاب بوده که توسط کسی به ساواک لو داده می شوند و فرزندشان(که همان دنیل است) هم به آلمانی ها فروخته می شود.

سریال سفر سبز داستان واقعی زندگی چه کسی است

سریال سفر سبز از زندگی واقعی یک ایرانی به نام اشک دالن ساخته شده است. اشک که متولد تفرش است در سال ۱۳۵۱ وقتی نوزاد بود در خیابان مولوی تهران جلوی در خانه ای رها شد. یک معلم او را پیدا کرد و چند روز بعد به پرورشگاه نارمک تحویل داد. پرستار ها چون دیدند این نوزاد خیلی گریه می کند اسم او را اشک گذاشتند. پس از مدتی یک زوج سوئدی اشک را به فرزندی قبول کردند و او را با خود به سوئد بردند. اشک دالن در سوئد بزرگ شد اما وقتی فهمید ایرانی است سعی کرد با فرهنگ کشورش آشنا شود و در نهایت انجمن ایران شناسی در منطقه ی اسکاندیناوی را راه اندازی کرد. ترجمه اشعار مولانا و حافظ از دیگر کارهای او است.

پروفسور اشک دالن می گوید: من در نوجوانی فهمیدم که ایرانی ام و تصمیم گرفتم که زبان و ادبیات ایرانی را یاد بگیرم. من از وقتی توانستم اشعار حافظ و مولوی را بفهمم به ریشه ایرانی خودم افتخار کردم حتی اگر والدین اصلی خودم را نشناسم.

عکسی از سریال سفر سبز

سریال سفر سبز چند قسمت است

سفر سبز در 15 قسمت ساخته شده و هر قسمت آن حدود 45 دقیقه است.

ساعت پخش و تکرار از شبکه آی فیلم

این سریال هر روز ساعت 4 بعد از ظهر از شبکه آی فیلم پخش می شود و شما می توانید تکرار آن را در ساعت 12 شب یا 8 صبح روز بعد تماشا کنید.

عکسی از سریال سفر سبز

بازیگران سریال سفر سبز

این سریال بازیگران زیادی دارد که پارسا فیروزفر،محمدرضا شریفی نیا، مجید مظفری، عزت ا انتظامی، گوهر خیراندیش،لادن مستوفی ، حمیده خیر آبادی، آزیتا حاجیان، حسن پورشیرازی، سارا خوئینی ها و نادیا دلدار گلچین از بازیگران اصلی آن هستند.

بازیگران سریال کتونی زرنگی | خلاصه داستان و زمان پخش

آناهیتا همتی بازیگر | بیوگرافی و عکس های آناهیتا همتی و همسرش + داستان زندگی و ازدواج

نحوه ثبت نام در یارانه معیشتی + آدرس سایت و پیامک

بازیگران سریال وارش | خلاصه داستان و زمان پخش سریال وارش

سریال لژیونر | خلاصه داستان و اسامی همه بازیگران سریال لژیونر به همراه نقش

خلاصه داستان و بیوگرافی و اسامی بازیگران سریال یک لحظه دیرتر

اسامی بازیگران سریال آسمان من +خلاصه داستان

سفر ,سریال ,ایرانی ,یک ,اشک ,ها ,سفر سبز ,سریال سفر ,می شود ,را به ,شبکه آی ,عنوان فرزند خوانده

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آجان یادداشت های نیلی آیسان چت ، آیسان چت بلاگی برای فایل ها دنیای سخن سرمه دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. بهترين مزه ها اجاره خودرو 20434094 نظیره