بیوگرافی بازیرگران سریال هشت آباد به کارگردانی علی مسعودی به همراه اسامی نقش ها و خلاصه داستان و زمان پخش این مجموعه را ببینید.

زمان پخش سریال هشت آباد

مجموعه تلویزیونی هشت آباد به کارگردانی علی مسعودی و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان عنوان مجموعه نمایشی است با تغییر نام از <<نوروز رنگی>> قرار است برای نوروز ۱۴۰۰ تلویزیون آماده شود.

خلاصه داستان سریال هشت آباد

<<هشت آباد>> روایتگر دورانی از سال های میانی دهه ۶۰ است که قصه هایی طنز برگرفته از تجارب شخصی و خاطرات نوجوانی علی مسعودی، نویسنده و طنزپرداز کشورمان را طراحی و روی آنتن در ایام نوروز خواهد برد.

واکنش هنرمندان به درگذشت استاد چنگیز جلیوند

فیلمبرداری این مجموعه از اواسط آبان 99 شروع شده و قرار است در 20 قسمت برای پخش از شبکه آماده شود

این مجموعه که دومین تجربه کارگردانی علی مسعودی پس از ساخت سریال طنز <<آخر خط>> است و به طور کامل نیز در شهر مشهد و با حضور بازیگرانی از این منطقه تصویربرداری خواهد شد.

بازیگر نقش اصلی هشت آباد

ناگفته نماند که جواد خواجوی، بازیگر مشهدی و چهره معروف فضای مجازی نقش اصلی آن را برعهده دارد و چندی روزی است که با نقش آفرینی او و جمعی دیگر از بازیگران بومی مشهد تولید خود آغاز کرده است.

آقای خواجوی یکی از چهره های محبوب اینستاگرام است که بیش از 3 میلیون فالوور دارد و مطمئنا در اولین تجربه بازیگری اش نیز می تواند به خوبی نقش آفرینی کند و بدرخشد

تاریخ و شبکه پخش هشت آباد
اسامی بازیگران هشت آباد

رابعه اسکویی
حمید لولایی
شهرام قائدی
داریوش سلیمی
هادی عامل هاشمی
جواد خواجوی
محمد اسلامی
سینا رازقی
حمیدرضا حافظ شجره و .

بازیگران سریال کتونی زرنگی | خلاصه داستان و زمان پخش

آناهیتا همتی بازیگر | بیوگرافی و عکس های آناهیتا همتی و همسرش + داستان زندگی و ازدواج

نحوه ثبت نام در یارانه معیشتی + آدرس سایت و پیامک

بازیگران سریال وارش | خلاصه داستان و زمان پخش سریال وارش

سریال لژیونر | خلاصه داستان و اسامی همه بازیگران سریال لژیونر به همراه نقش

خلاصه داستان و بیوگرافی و اسامی بازیگران سریال یک لحظه دیرتر

اسامی بازیگران سریال آسمان من +خلاصه داستان

هشت ,آباد ,پخش ,نقش ,سریال ,علی ,هشت آباد ,سریال هشت ,علی مسعودی ,است که ,زمان پخش

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

صلاة آدینه ی تویسرکان baghcespdiar my-sabad.com مغز پیچیده من گام چهارم: من چقدر حرف میزنم معرفی هتل ها و مراکز اقامتی ایران مجتبی دینی مهندسی فناوری اطلاعات مدیر شبکه های اجتماعی شهر فوتبال ریاضیات و آمار برای اقتصاد