فیلم سه روز و سه قتل یک بداهه پردازی شیش نفره است. این فیلم توسط مسعود امینی کارگردانی شده است. و در 3 روز فیلمبرداری شده.

معرفی فیلم سه روز و سه قتل

فیلم سه روز و سه قتل فیلمی است که مسعود امینی و تهیه کنندگی جعفر صانعی مقدم است. این فیلم در سال 1399 ساخته شد و در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر حضور داشته.

فیلم سه روز و سه قتل در کمتر از 3 روز فیلمبرداری شد. این فیلم یک ایده ی مرکزی داشت که با شیش اجراگر بداهه ساخته شد.

خلاصه فیلم سه روز و سه قتل

اجراگرها، وارد خانه ای می شوند که در آن سه قتل در مدت سه روز در آن رخ داده و اجساد برای ۵ سال در آن دفن شده بودند. بهناز جعفری، حمید پورآذری، شادی کرم رودی، سونیا سنجری، میلاد رحیمی، سهند کبیری و امیر شکرگزار اجراگران <<سه روز و سه قتل>> هستند.

بیوگرافی اشکان خطیبی و همسرش آناهیتا درگاهی +همسر اول و عکس

عوامل فیلم سه روز و سه قتل

بیوگرافی بهناز جعفری

بهناز جعفری در سال 1353 در شهر تهران متولد شد. او در رشته ی ادبیات نمایشی از دانشگاه آزاد اسلامی تحصیل کرده است. بهناز جعفری اولین فیلمی که بازی کرد و در آن نقش کوتاهی داشت روسری آبی در سال 1373 بود. بهناز جعفری برای بازی در فیلم خانه ی روی آب در بیستمین جشنواره فیلم فجر ، سیمرغ بلورین بازیگر زن مکمل را دریافت کرد.

بیوگرافی حمید پور آذری

حمید پورآذری متولد ۱۴ مرداد ۱۳۴۷ است. وی در زمینه ی کارگردانی و تئاتر فعالیت دارد. یکی از نمایش های خارج از صحنه ی وی دور دو فرمان است که در پارکینگ دانشگاه امیرکبیر در سال 1389 است. این اثر کاری خلاقانه و بی سابقه در تئاتر ایران است.

حمید پورآذری تئاتر سال ثانیه را از روی الیاس علوی ساخت. این تئاتر در فستیوال تئاتراسپکتاکل سوئیس و زمین تنیسسعدآباد به اجرا درآورد. از آثار دیگر او میتوان به حسین قلی خان و سال ثانیه اشاره کرد.

بازیگران سریال کتونی زرنگی | خلاصه داستان و زمان پخش

آناهیتا همتی بازیگر | بیوگرافی و عکس های آناهیتا همتی و همسرش + داستان زندگی و ازدواج

نحوه ثبت نام در یارانه معیشتی + آدرس سایت و پیامک

بازیگران سریال وارش | خلاصه داستان و زمان پخش سریال وارش

سریال لژیونر | خلاصه داستان و اسامی همه بازیگران سریال لژیونر به همراه نقش

خلاصه داستان و بیوگرافی و اسامی بازیگران سریال یک لحظه دیرتر

اسامی بازیگران سریال آسمان من +خلاصه داستان

سه ,فیلم ,روز ,قتل ,سال ,ی ,سه روز ,سه قتل ,روز و ,فیلم سه ,و سه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ترجمه مقاله ریبوزوم،سنتز رویدادها احمد شبانی بغل پاش رادیو ایران دانلود جدیدترین و بزورترین موزیک ها behtarinhayerooz کلیپ بروز بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. تدریس خصوصی | معلم خصوصی | سپاه دانش zibablogB اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهارستان